Scelení čelního skla je šetrnější než jeho výměna.

25.09.2017 11:52
Věděli jste, že v případě rozbití čelního skla není nutná kompletní výměna skla? Náš smluvní partner umí čelní skla opravit, a to technologií zvanou SCELENÍ. Jedná se o metodu opravy skla, která je certifikovaná Ministerstvem dopravy ČR (ATEST 8SD 3129) a klient na ní má záruku (v případě oprávněné reklamace akceptujeme následnou výměnu čelního skla).
K opravě praskliny dochází pomocí odsátí vzduchu z dutiny a jeho nahrazení speciální látkou, která má index lomu světla stejný jako sklo. Metoda je šetrná k vozidlu, ale především je časově velmi nenáročná. Scelení trvá cca 60 minut a je prováděné na místě, které si určí sám klient. Scelovat lze jakákoli dvouvrstvá automobilová skla, a to i vyhřívaná a reflexní. Kvalitně opravit je možné autoskla osobních a nákladních automobilů i robustní autobusová skla. V případě, že je prasklina do 5 cm a nezasahuje do zorného pole řidiče, doporučujte klientům SCELENÍ!

Věděli jste, že v případě rozbití čelního skla není nutná kompletní výměna skla? Náš smluvní partner umí čelní skla opravit, a to technologií zvanou SCELENÍ. Jedná se o metodu opravy skla, která je certifikovaná Ministerstvem dopravy ČR (ATEST 8SD 3129) a klient na ní má záruku (v případě oprávněné reklamace akceptujeme následnou výměnu čelního skla).

K opravě praskliny dochází pomocí odsátí vzduchu z dutiny a jeho nahrazení speciální látkou, která má index lomu světla stejný jako sklo. Metoda je šetrná k vozidlu, ale především je časově velmi nenáročná. Scelení trvá cca 60 minut a je prováděné na místě, které si určí sám klient. Scelovat lze jakákoli dvouvrstvá automobilová skla, a to i vyhřívaná a reflexní. Kvalitně opravit je možné autoskla osobních a nákladních automobilů i robustní autobusová skla. V případě, že je prasklina do 5 cm a nezasahuje do zorného pole řidiče, doporučujte klientům SCELENÍ!

 

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.