Nová doba - nové závody

28.03.2017 10:50

Allianz se stala oficiálním partnerem šampionátu Formule E. Globální partnerství zahrnuje kromě závodů plně elektrických monopostů i závody bezpilotních vozidel Roborace. Kladný vztah k novým technologiím už pojišťovna signalizovala před několika týdny, kdy oznámila, že se stala titulárním sponzorem Mistrovství světa dronů.

Jsme rádi, že můžeme přivítat Allianz v rodině Formule E a vidět její nadšení pro motorsport. Allianz a Formule E jsou dvě značky, které sdílejí závazek k inovacím a inspiracím – klíčovým hodnotám, které tvoří základ našeho partnerství,“ uvedl šéf Formule E Alejandro Agag.

Kromě závodů bude Allianz hostit i přejmenovanou Allianz eVillage, kde si přijdou na své všichni fanoušci a příznivci Formule E a moderních technologií. Prostřednictvím obří obrazovky budou moci sledovat dění na trati, mohou soupeřit s piloty Formule E při jízdě na simulátorech, zažít autogramiádu svých favoritů apod. Samotné závody, které jsou zajímavou podívanou na to, co dokáží elektromobily, se letos ještě pojedou například v Mexiku, Monaku, Paříži, Berlíně, New Yorku nebo Montrealu.

Formule E už také letos nechyběla na mezinárodním autosalónu v Ženevě. S Allianz má společné mnohé klíčové hodnoty jako je integrita, odolnost či kompetentnost. „Věříme, že nastal čas, abychom se zapojili do vývoje nových ekosystémů, které budou definovat udržitelnou budoucnost městské mobility,“ vysvětluje Jean-Marc Pailhol, vedoucí managementu Market Group a distribuce v Allianz. Logo společnosti Allianz se objeví na předváděcím vozidle Formule E a bude viditelné i na autech Robocar.

Zdroj: Allianz

Zpět

Vyhledávání

© 2010 Všechna práva vyhrazena.